KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10245223
nr 1024 5223
Ebba Hedqvist
(1909-2001), Sverige
Akvarell, Ebba Hedqvist (1909-2001), signerad, 13x19
Ebba Hedqvist, svensk bildkonstnär född 1909, död 2001.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 mars 2016
kl 20:19:38
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)